330,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 19
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 20
330,000 € (6,111 €/m²)
54 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije

Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata, eg, tel, lift, interfon, ktv, internet, 2 klime, brzo useljiv, namesten, uknjizen na 54 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja.

Odlican dvoiposoban stan koji se nalazi u novijoj zgradi.

Prodaje se kompletno namesten i opremljen.

Dvostrano je orijentisan.

Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,, 2 spavace sobe, kupatilo i velika terasa.

Cena 330 000 evra.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. uknjizen Raicevic nekretnine PR/4 Petrovaradinska

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557206
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

54m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

Prizemlje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 6111.11 €

Učešće 66,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,600 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
264,000 €
Učešće
66,000 €
Ukupna kamata
119,949 €
Ukupno plaćanje
383,949 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Lekino Brdo

Lekino Brdo
Voždovac Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 72.18% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Lekino Brdo

Prosečna cena: 3549.28 €/m²

Ova nekretnina je 0% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Lekino Brdo

Prosečna veličina: 54 m²

3,549 €
Prosečna godišnja cena
+5%
Trend cena (godišnje)
5

Kvadratura

54m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Nekretnine Raicevic

Slične nekretnine

Stan in Lekino Brdo

Prodaja, dvosoban stan, 45m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije

189,294 €

Lekino Brdo

2 sobe 1 kupatilo 45