188,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 49m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
188,000 € (3,837 €/m²)
49 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 49m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Vozdovac, Vojvode Stepe, Kostolacka, 49 m2, terasa, dvosoban, I/5, lift, CG-gas, uknjizen, 188.000.- eur.
Na odlicnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Super Vera i Vojvode Stepe, dobra komunikacija ka centralnim delovima grada, blizina glavnih saobracajnica, na nekoliko minuta od FON-a i ulica Jove Ilica i Bulevara oslobodjenja.
Vrlo kvalitetna zgrada, novogradnja iz 2010. godine, uredan i cist ulaz i prostran ulazni hol i stepeniste, lift, sa centralnim grejanjem na gas.
Stan je svetao, ekstra funkcionalan, idealnog rasporeda prostorija, mirno i tiho okruzenje, prostrana terasa, veoma ugodan za boravak i zivot.
Mogucnost kupovine spoljnog parking mesta.
Veoma kvalitetna zgrada, odlican stan, useljiv, uknjizen, topla preporuka uknjizen Milivoj Djuric 1/5 Kostolacka

Detalji o nekretnini

ID oglasa
553078
Objavljeno
01.05.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

49m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Agencija

Milox

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3836.73 €

Učešće 37,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
911 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
150,400 €
Učešće
37,600 €
Ukupna kamata
68,335 €
Ukupno plaćanje
218,735 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 16.37% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3297.14 €/m²

Ova nekretnina je 14.14% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 57 m²

3,297 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Milox

Registarski broj

27

Lokacija

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Kvadratura

49m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Milox

Slične nekretnine

Stan in Voždovac Sve Podlokacije

Prodaja, jednosoban stan, 32m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

89,900 €

Voždovac Sve Podlokacije