205,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 13
205,000 € (4,100 €/m²)
50 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

Vračar Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje

2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking

Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran stan, u prizemlju zgrade na prestižnoj lokaciji - Krunski venac.

Dvostrano je orijentisan, svetao i funkcionalnog rasporeda.

Prodaje se kompletno namešten, sa svom belom tehnikom. Pored stana nalazi se ostava u kojoj su smeštene mašine za pranje i sušenje veša.

U dvorištu zgrade obezbeđeno je označeno parking mesto sa zaštitnom rampom.

Nekoliko godina se uspešno izdaje kao apartman na Bookingu, sa vrlo visokom ocenom - ‚‚Izvanredan", što pruža mogućnost kupovine već uhodanog posla.

Idealan i za život i kao investicija.

Uknjižen na 47m2, stvarna merena površina iznosi 50m2.

Agencijska provizija 2%

Agent: Davorka Tasić 06*/****-*** (licenca br.1029)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552559
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

50m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

Pr

Godina izgradnje

1960

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4100.00 €

Učešće 41,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
994 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
164,000 €
Učešće
41,000 €
Ukupna kamata
74,514 €
Ukupno plaćanje
238,514 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Vračar Sve Podlokacije

Vračar Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 5.58% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Vračar Sve Podlokacije

Prosečna cena: 4342.26 €/m²

Ova nekretnina je 14.38% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Vračar Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 58 m²

4,342 €
Prosečna godišnja cena
+6%
Trend cena (godišnje)
20

Kvadratura

50m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MOJ KVADRAT DOO

Slične nekretnine

Premium Poslovni prostor in Vračar Sve Podlokacije

Prodaja, poslovni prostor, 185m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd