380,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd - image 18
380,000 € (4,419 €/m²)
86 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd

Gundulićev Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Stari Grad, Gundulićev venac

3.0, 86m(uknjižen na 85m), 4/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, podrum

Prostorije: hodnik, toalet, dnevni boravak, velika lođa, kuhinjsko-trpezarijski prostor, mala lođa(zastakljena), kupatilo i dve spavaće sobe.

Komforan i funkcionalan stan koji je kompletno renoviran pre godinu dana (ostalo je samo da se postavi kvalitetna rasveta). Prilikom renoviranja su korišćeni kvalitetni materijali renomiranih stranih proizvođača. Takođe su instalirani komarnici na postojeću drvo-aluminijum stolariju i lođu.

Stan je trosoban ali lako adaptibilan u troiposoban bez narušavanja komfornosti.

U stanu ostaje ugradna kuhinja sa Bosh tehnikom, dve klime, ugradni plakari u hodniku i u spavaćim sobama.

Građevinski objekat u kome se stan nalazi je kvalitetne, novije gradnje.

Mikrolokacijski stan je pozicioniran u mirnom i tihom okruženju sa prelepim otvorenim pogledom, na par minuta hoda od Skadarlije i Botaničke bašte i dve stanice GSP-a od Trga Republike.

Agencijska provizija 2%.

Za više informacija agent: Dušan 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552418
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

86m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2003

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4418.60 €

Učešće 76,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,842 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
304,000 €
Učešće
76,000 €
Ukupna kamata
138,123 €
Ukupno plaćanje
442,123 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Beograd

Gundulićev Venac
Beograd

Cena ove nekretnine je 27.17% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna cena: 3474.55 €/m²

Ova nekretnina je 8.63% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna veličina: 79 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Gligoric Nekretnine

Registarski broj

1525

Lokacija

Beograd

Gundulićev Venac

Kvadratura

86m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Gligoric Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Gundulićev Venac

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Gundulićev Venac, Beograd

135,000 €

Gundulićev Venac

2 sobe 2 kupatila 67
Prodaja, dvosoban stan, 67m², Gundulićev Venac, Beograd
Stan in Gundulićev Venac

Prodaja, trosoban stan, 61m², Gundulićev Venac, Beograd

320,000 €

Gundulićev Venac

3 sobe 2 kupatila 61
Prodaja, trosoban stan, 61m², Gundulićev Venac, Beograd
Stan in Gundulićev Venac

Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd

275,000 €

Gundulićev Venac

3 sobe 0 80
Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd
Stan in Gundulićev Venac

Prodaja, četvorosoban stan, 131m², Gundulićev Venac, Beograd

450,000 €

Gundulićev Venac

4 sobe 0 131
Stan in Gundulićev Venac

Prodaja, četvorosoban stan, 105m², Gundulićev Venac, Beograd

430,000 €

Gundulićev Venac

4 sobe 1 kupatilo 105
Stan in Gundulićev Venac

Prodaja, četvorosoban stan, 91m², Gundulićev Venac, Beograd

377,000 €

Gundulićev Venac

4 sobe 0 91
Prodaja, četvorosoban stan, 91m², Gundulićev Venac, Beograd
Poslovni prostor in Gundulićev Venac

Prodaja, poslovni prostor, 72m², Gundulićev Venac, Beograd

280,000 €

Gundulićev Venac

1 kupatilo 72
Prodaja, poslovni prostor, 72m², Gundulićev Venac, Beograd
Verifikovan Stan in Gundulićev Venac

Prodaja, stan, 65m², Gundulićev Venac, Beograd

150,000 €

Gundulićev Venac

1.5 soba 2 kupatila 65
Prodaja, stan, 65m², Gundulićev Venac, Beograd
Stan in Gundulićev Venac

Prodaja, trosoban stan, 70m², Gundulićev Venac, Beograd

195,000 €

Gundulićev Venac

3 sobe 70
Prodaja, trosoban stan, 70m², Gundulićev Venac, Beograd
Premium Stan in Stari Grad

Prodaja, dvosoban stan, 46m², Stari Grad, Beograd

173,900 €

Stari Grad

2 sobe 1 kupatilo 46
Prodaja, dvosoban stan, 46m², Stari Grad, Beograd