275,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd - image 17
275,000 € (3,438 €/m²)
80 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 80m², Gundulićev Venac, Beograd

Gundulićev Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U prilici smo da vam ponudimo prelep 3,0 stan koji se nalazi u mirnoj i čistoj zgradi. Ulica Dositejeva prelepa, stara, gotovo uspavana... Zgrada dvospratna, a stan u potkrovlju sa uknjiženih 80kv. Komplet urađena odlična termo i zvučna izolacija. Odličan dnevni boravak povezan sa kuhinjom, trpezarijom i izlaskom na terasu. Dve sobe sa ugrađenim plakarima....
Agencijska provizija 2% uknjizen Darko 2/2 Dositejeva -imamo slicne

Detalji o nekretnini

ID oglasa
525452
Objavljeno
21.02.2026
Ažuriran
04.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

80m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3437.50 €

Učešće 55,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,333 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
220,000 €
Učešće
55,000 €
Ukupna kamata
99,958 €
Ukupno plaćanje
319,958 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Beograd

Gundulićev Venac
Beograd

Cena ove nekretnine je 1.07% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna cena: 3474.55 €/m²

Ova nekretnina je 1.05% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Beograd

Prosečna veličina: 79 m²

Kvadratura

80m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Teofil Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Gundulićev Venac

Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd

380,000 €

Gundulićev Venac

3 sobe 0 86
Prodaja, trosoban stan, 86m², Gundulićev Venac, Beograd
Stan in Gundulićev Venac

Prodaja, trosoban stan, 61m², Gundulićev Venac, Beograd