205,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 18
205,000 € (3,254 €/m²)
63 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban, svetao i izuzetno funkcionalan stan, korisne površine 63m², na četvrtom od šest spratova uredne i dobro održavane zgrade sa liftom, u Ustaničkoj ulici na Konjarniku.

Stan je uknjižen na ime vlasnika 1/1, tako da su osim keš kupaca dobrodošli i kreditni.
Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i velike terase na koju se izlazi iz obe sobe.
Kupatilo je dovoljno veliko da ima mesta i za veš mašinu.
Zgrada se nalazi u mirnom i tihom okruženju, uvučena u odnosu na Ustaničku ulicu, tako da nema buke.
Grejanje je centralno.
Ima pripadajući podrum i prostoriju na 3 spratu od 7.42 m2 sa strujom i vodom.
Parking ispred zgrade.

U neposrednoj blizini stana nalaze se infrastrukturni objekti i sadržaji neophodni za prijatan i kvalitetan svakodnevni život, kao i stajališta brojnih linija GSP-a, koje ovaj kraj povezuju sa drugim delovima grada.
Idealan za porodicu. Odmah useljiv.
Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
550763
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

63m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

4. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3253.97 €

Učešće 41,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
994 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
164,000 €
Učešće
41,000 €
Ukupna kamata
74,514 €
Ukupno plaćanje
238,514 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Zvezdara Sve Podlokacije

Zvezdara Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 9.27% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2977.85 €/m²

Ova nekretnina je 14.13% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 55 m²

2,978 €
Prosečna godišnja cena
+5%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Optimist Nekretnine

Registarski broj

1168

Lokacija

Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije

Kvadratura

63m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

ON

Optimist Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Zvezdarska Šuma

Prodaja, kuća, 275m², Zvezdarska Šuma, Zvezdara Sve Podlokacije