226,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Stari Merkator, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Stari Merkator, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Stari Merkator, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Stari Merkator, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Stari Merkator, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Stari Merkator, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Stari Merkator, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Stari Merkator, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 78m², Stari Merkator, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
226,000 € (2,897 €/m²)
78 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 78m², Stari Merkator, Novi Beograd Sve Podlokacije

Stari Merkator, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Nudimo vam odličan sunčan stan sa lepim pogledom izuzetnog potencijala. Nalazi se u urednoj zgradi sa 3 lifta na IX od 9 spratova a krovni pokrivač je obnovljen 2021.godine.
Trenutno funkcioniše kao dvosoban stan sa dnevnnim boravkom od 32 m2, ali se postavljanjem samo jednog pregradnog zida vraća u funkciju trosobnog. Duž celog stana je terasa što otvara mogućnost i drugačije organizacije prostora.
Uknjižen je na prodavca bez tereta i zabeležbi i odmah je useljiv.

Agent prodaje Zorica Maksimović tel. . Agencijska provizija 2%.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
550026
Objavljeno
26.04.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

78m²

Sobe

3

Kupatila

1

Sprat

9. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2897.44 €

Učešće 45,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,096 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
180,800 €
Učešće
45,200 €
Ukupna kamata
82,147 €
Ukupno plaćanje
262,947 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Novi Beograd Sve Podlokacije

Stari Merkator
Novi Beograd Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 26.18% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3924.78 €/m²

Ova nekretnina je 6.17% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 83 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

PalasPlus Nekretnine

Registarski broj

198

Lokacija

Novi Beograd Sve Podlokacije

Stari Merkator

Kvadratura

78m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PalasPlus Nekretnine

Slične nekretnine

Poslovni prostor in Stari Merkator

Prodaja, poslovni prostor, 106m², Stari Merkator, Novi Beograd Sve Podlokacije

216,500 €