273,888 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Savski Venac, Beograd - image 8
273,888 € (4,490 €/m²)
61 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodajemo stanove u izgradnji, u objektu Garden Palace, koji će se nalaziti u blizini gastro pijace, Gazele, muzeja Nikole Tesle, linijskog parka i promenade. Odlična investiciona kupovina, fleksibilan plan otplate rata - ukupno 7 sve do završetka krajem 2029. godine. Stan se sastoji od kuhinje sa dnevno-trpezarijskim delom, toaleta, vešernice, kupatila, spavaće sobe, master spavaće sobe sa sopstvenim kupatilom i terase.
Kupovina parking mesta je uz doplatu od 28.800 evra.
U cenu je uračunat PDV, mogućnost refundacije za kupce prvog stana.

Bez posredničke provizije.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
550015
Objavljeno
26.04.2026
Ažuriran
26.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

61m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

17. sprat

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4489.97 €

Učešće 54,778 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,328 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
219,110 €
Učešće
54,778 €
Ukupna kamata
99,553 €
Ukupno plaćanje
318,664 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

Cena ove nekretnine je 9.74% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna cena: 4974.74 €/m²

Ova nekretnina je 10.06% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna veličina: 68 m²

4,975 €
Prosečna godišnja cena
+3%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Legacy Nekretnine

Registarski broj

1492

Lokacija

Beograd

Savski Venac

Kvadratura

61m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

LN

Legacy Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Savski Venac

Prodaja, četvorosoban stan, 146m², Savski Venac, Beograd

727,500 €

Savski Venac

4 sobe 1 kupatilo 146
Prodaja, četvorosoban stan, 146m², Savski Venac, Beograd
Kuća in Savski Venac

Prodaja, kuća, 300m², Savski Venac, Beograd

2,200.000 €

Savski Venac

1 soba 1 kupatilo 300
Prodaja, kuća, 300m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Prodaja, jednosoban stan, 32m², Savski Venac, Beograd

195,000 €

Savski Venac

1 soba 1 kupatilo 32
Prodaja, jednosoban stan, 32m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd

265,000 €

Savski Venac

3 sobe 0 71
Prodaja, trosoban stan, 71m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Prodaja, četvorosoban stan, 93m², Savski Venac, Beograd

399,000 €

Savski Venac

4 sobe 1 kupatilo 93
Prodaja, četvorosoban stan, 93m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Savski Venac, Beograd

655,000 €

Savski Venac

4 sobe 0 144
Prodaja, četvorosoban stan, 144m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Prodaja, četvorosoban stan, 117m², Savski Venac, Beograd

850,000 €

Savski Venac

4 sobe 1 kupatilo 117
Prodaja, četvorosoban stan, 117m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd

305,000 €

Savski Venac

2 sobe 1 kupatilo 55
Prodaja, dvosoban stan, 55m², Savski Venac, Beograd
Poslovni prostor in Savski Venac

Prodaja, poslovni prostor, 171m², Savski Venac, Beograd

690,000 €

Savski Venac

171
Prodaja, poslovni prostor, 171m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac