270,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 40m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 40m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 40m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 40m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 40m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 40m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 40m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 40m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 40m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 40m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 40m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 40m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 12
270,000 € (6,750 €/m²)
40 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 40m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije

Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo prelep luksuzno namešten 2,0 stan u novogradnji na Lekinom brdu na odličnoj lokaciji.

Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevni boravak, spavaca soba, kupatilo i terasa.
Terasa je zaista velika i predstavlja pravu oazu mira i uživanja a ukupna površina iznosi 14m2.

U stanu je sprovedeno podno grejanje po potrošnji na struju, poseduje klimu i bojler sa wifi upravljanjem.
Odmah useljiv.
Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 20.000 plus PDV. agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549115
Objavljeno
23.04.2026
Ažuriran
23.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

40m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 6750.00 €

Učešće 54,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,309 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
216,000 €
Učešće
54,000 €
Ukupna kamata
98,140 €
Ukupno plaćanje
314,140 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Lekino Brdo

Lekino Brdo
Voždovac Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 90.18% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Lekino Brdo

Prosečna cena: 3549.28 €/m²

Ova nekretnina je 25.93% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Lekino Brdo

Prosečna veličina: 54 m²

3,549 €
Prosečna godišnja cena
+5%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Lider Nekretnine

Registarski broj

992

Lokacija

Voždovac Sve Podlokacije

Lekino Brdo

Kvadratura

40m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

LW

Lider Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Lekino Brdo

Prodaja, trosoban stan, 60m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije

225,000 €

Lekino Brdo