299,500 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd - image 14
299,500 € (5,990 €/m²)
50 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Kompletno renoviran stan u Dositejevoj ulici, na Starom gradu, u neposrednoj blizini Trga Republike i Skadarlije.
Stan se nalazi u prizemlju dobro održavane stambene zgrade, orijentisan je ka ulici tako da je idealan za poslovni prostor.
Prostorije: hodnik, tri prostorije, kupatilo, pripadajući podrum.
Prednost ovog stana je što prozori velike sobe gledaju ka ulici. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549106
Objavljeno
23.04.2026
Ažuriran
23.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

50m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 5990.00 €

Učešće 59,900 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,452 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
239,600 €
Učešće
59,900 €
Ukupna kamata
108,863 €
Ukupno plaćanje
348,463 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Stari Grad

Stari Grad
Beograd

Cena ove nekretnine je 13.93% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna cena: 5257.72 €/m²

Ova nekretnina je 10.22% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Stari Grad

Prosečna veličina: 56 m²

5,258 €
Prosečna godišnja cena
+14%
Trend cena (godišnje)
22
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Hill Nekretnine

Registarski broj

1552

Lokacija

Beograd

Stari Grad

Kvadratura

50m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

HN

Hill Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Stari Grad

Prodaja, jednosoban stan, 24m², Stari Grad, Beograd

169,900 €

Stari Grad

1 soba 0 24
Prodaja, jednosoban stan, 24m², Stari Grad, Beograd