53,000 €
  • Prodaja, stan, 23m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 1
  • Prodaja, stan, 23m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 2
  • Prodaja, stan, 23m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 3
  • Prodaja, stan, 23m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 4
  • Prodaja, stan, 23m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 5
  • Prodaja, stan, 23m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 6
  • Prodaja, stan, 23m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 7
  • Prodaja, stan, 23m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 8
  • Prodaja, stan, 23m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 9
  • Prodaja, stan, 23m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 10
53,000 € (2,304 €/m²)
23 m²

Prodaja, stan, 23m², Kanarevo Brdo, Beograd

Kanarevo Brdo, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U prilici smo da Vam ponudimo manji stan od 23m2 na Kanarevom brdu.

Stan ima jednu prostoriju gde se nalaze soba, kuhinja, trpezarija i tuš kabina. Toalet nije u stanu već je u odvojenom delu na kraju hodnika.

Na spratu je zajednička velika terasa. Stan poseduje i podrum.

Okrenut ka parku.

Zgrada je čista, uredna i lepo održavana.

Uknjižen 1/1. Samo za keš kupce. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
535371
Objavljeno
19.03.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

23m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2304.35 €

Učešće 10,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
257 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
42,400 €
Učešće
10,600 €
Ukupna kamata
19,265 €
Ukupno plaćanje
61,665 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene stanova - Kanarevo Brdo

Kanarevo Brdo
Beograd

Cena ove nekretnine je 0% niža od prosečne cene garsonjere stana na lokaciji Kanarevo Brdo

Prosečna cena: 2304.35 €/m²

Ova nekretnina je 56.6% manja od prosečne veličine garsonjere stana na lokaciji Kanarevo Brdo

Prosečna veličina: 53 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Megastan Nekretnine

Registarski broj

298

Lokacija

Beograd

Kanarevo Brdo

Kvadratura

23m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MN

Megastan Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Kanarevo Brdo

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Kanarevo Brdo, Beograd

155,000 €

Kanarevo Brdo

2 sobe 0 56
Prodaja, dvosoban stan, 56m², Kanarevo Brdo, Beograd
Stan in Kanarevo Brdo

Prodaja, jednosoban stan, 31m², Kanarevo Brdo, Beograd