170,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd - image 17
170,000 € (2,152 €/m²)
79 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 79m², Kanarevo Brdo, Beograd

Kanarevo Brdo, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Kanarevo brdo, 3.5, 79m2, 3-3, PK, 2 MČ, EG, PVC stolarija, 2 klima uređaja. U zgradi su KTV i internet operateri SBB, Yettel i MTS, sa instalacijom za optički internet. Odlično organizovan, funkcionalan stan, sa odvojenim spavaćim blokom, trostrano orijentisan (Z-J-I), izuzetno svetao. Površina u kosinama (4m2 x 2) nije uračunata u ukupnu uknjiženu površinu. Sastoji se od prostranog predsoblja, toaleta, kuhinje sa trpezarijskim prostorom, dnevne sobe i odvojenog spavaćeg bloka sa tri sobe i kupatilom. U sobama na podovima je jasenov parket, dok je u kuhinji, predsoblju, kupatilu i toaletu, kvalitetna italijanska keramika, neutralnih boja. Zgrada je novije gradnje, kvalitetno zidana i nalazi se u mirnoj ulici. U neposrednoj blizini je mnoštvo saobraćajnih veza ka svim delovima grada, objekti svih komunalnih usluga, kao i dve osnovne škole i dečiji vrtić. Stan je uknižen, odlično održavan i ne zahteva dodatna ulaganja. Cena 170.000 eur. ,

Detalji o nekretnini

ID oglasa
543751
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

79m²

Sobe

3

Kupatila

2

Sprat

3. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2151.90 €

Učešće 34,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
824 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
136,000 €
Učešće
34,000 €
Ukupna kamata
61,792 €
Ukupno plaćanje
197,792 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Beograd

Kanarevo Brdo
Beograd

Cena ove nekretnine je 8.94% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Kanarevo Brdo

Prosečna cena: 1975.31 €/m²

Ova nekretnina je 1.99% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Kanarevo Brdo

Prosečna veličina: 81 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kljuc BG Nekretnine

Registarski broj

907

Lokacija

Beograd

Kanarevo Brdo

Kvadratura

79m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KN

Kljuc BG Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Kanarevo Brdo

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Kanarevo Brdo, Beograd

155,000 €

Kanarevo Brdo

2 sobe 0 56
Prodaja, dvosoban stan, 56m², Kanarevo Brdo, Beograd
Stan in Kanarevo Brdo

Prodaja, jednosoban stan, 31m², Kanarevo Brdo, Beograd