280,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije - image 18
280,000 € (3,590 €/m²)
78 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 78m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije

Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

U najlepšem delu Zemuna, na samom Keju, u prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan na petom spratu, sa dve lođe i bočnim pogledom na Dunav. U urednoj zgradi sa dva lifta, i sređenim ulazom, dvostrano orijentisan, funkcionalan, sunčan, svetao, izvorno dobro održavan. Ima odvojen spavaći blok i dva mokra čvora.
Mikro-lokacijski savršeno saobraćajno povezan sa ostalim delovima grada. Blizina zemunskog keja, Hotela YU, škola, vrtića, doma zdravlja, apoteka, kafića, veliki broj restorana, pijaca, parkova, igraonica za decu…...
Ima pripadajući podrum.
Na toj lokaciji nepokretnost nikada ne gubi na vrednosti i atraktivnosti.
Stan iz otkupa, samo keš kupci.
Odmah useljiv.
Agencijska provizija 2% otkup 5/21 Kej oslobođenja -imamo slicne

Detalji o nekretnini

ID oglasa
533098
Objavljeno
13.03.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

78m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

5. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3589.74 €

Učešće 56,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,357 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
224,000 €
Učešće
56,000 €
Ukupna kamata
101,775 €
Ukupno plaćanje
325,775 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Zemun Sve Podlokacije

Zemun Kej
Zemun Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 19.75% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Zemun Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2997.71 €/m²

Ova nekretnina je 36.48% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Zemun Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 57 m²

Kvadratura

78m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Teofil Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Zemun Kej

Prodaja, stan, 26m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije

124,000 €

Zemun Kej

1 kupatilo 26
Prodaja, stan, 26m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije
Stan in Zemun Kej

Prodaja, dvosoban stan, 119m², Zemun Kej, Zemun Sve Podlokacije