169,999 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 15
169,999 € (2,742 €/m²)
62 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Zemun, Sava Kovačević - Ohridska

2.5, 62m2 (terasa+lođa 8m2), 11/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking

Na prodaju svetao i funkcionalan, renoviran dvoiposoban stan, ukupne površine 62m2, 54m² stambenog prostora i 8 m² lođa+terasa. Stan se nalazi na XI spratu dobro održavane i uredne zgrade sa dva lifta, sa odličnim pogledom i obiljem prirodne svetlosti tokom celog dana.

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, zastakljene lođe i terase. Stan ima pripadajući podrum.

Renoviran je, što ga čini odmah useljivim, bez dodatnih ulaganja.

Zgrada je uredno održavana i okružena zelenilom, slobodnim parking prostorom i uređenim dečijim igralištima. Naselje Sava Kovačević važi za jedan od najpraktičnijih i najtraženijih delova Zemuna zbog odlične infrastrukture i odlične povezanosti sa ostalim delovima grada. U neposrednoj blizini se nalazi vrtić, škola, prodavnice, pijaca, pošta, Dom zdravlja, stanica za više linija gradskog prevoza.

Odlična prilika za kvalitetan život ili izdavanje.

Uknjižen na 54m2.

Agencijska provizija 2%.

Agent: Bogdan Obradović

Detalji o nekretnini

ID oglasa
531014
Objavljeno
07.03.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

62m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

11. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

1960

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2741.92 €

Učešće 34,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
824 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
135,999 €
Učešće
34,000 €
Ukupna kamata
61,792 €
Ukupno plaćanje
197,791 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Zemun Sve Podlokacije

Zemun Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 8.53% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Zemun Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2997.71 €/m²

Ova nekretnina je 8.49% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Zemun Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 57 m²

2,998 €
Prosečna godišnja cena
+6%
Trend cena (godišnje)
70

Kvadratura

62m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MOJ KVADRAT DOO

Slične nekretnine

Stan in Zemun Sve Podlokacije

Prodaja, četvorosoban stan, 84m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

329,000 €

Zemun Sve Podlokacije

4 sobe 0 84
Stan in Zemun Meandri

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Zemun Meandri, Zemun Sve Podlokacije

162,000 €

Zemun Meandri

1 soba 1 kupatilo 48
Stan in Zemun Gornji Grad

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije

155,000 €

Zemun Gornji Grad

1 soba 1 kupatilo 48
Stan in Zemun Sve Podlokacije

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

153,000 €

Zemun Sve Podlokacije

2 sobe 1 kupatilo 54
Stan in Zemun Gornji Grad

Prodaja, jednosoban stan, 33m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije

105,000 €

Zemun Gornji Grad

1 soba 1 kupatilo 33
Stan in Zemun Sve Podlokacije

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

230,000 €

Zemun Sve Podlokacije

2 sobe 1 kupatilo 58
Stan in Zemun Sve Podlokacije

Prodaja, garsonjera, 26m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

124,000 €

Zemun Sve Podlokacije

0 soba 0 26
Prodaja, garsonjera, 26m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd
Stan in Zemun Centar

Prodaja, jednosoban stan, 110m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije

270,000 €

Zemun Centar

1 soba 0 110
Stan in Zemun Novi Grad

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Zemun Novi Grad, Zemun Sve Podlokacije

79,900 €

Zemun Novi Grad

2 sobe 1 kupatilo 70