170,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 14
170,000 € (2,742 €/m²)
62 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Odličan stan, po strukturi 2.5, na odličnoj lokaciji.
Uknjižen na 54m2 grejne površine, mereno sa lođom ima 62m2.
Dvostrano orjentisan, svetao.
Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika.
Bez većih ulaganja, stavljena je pvc stolarija i renovirano je kupatilo.
U lepo održavanoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem.
Javni parking ispred zgrade.
Odlično pozicioniran u naselju, kompletna infrastruktura.
Stan za svaku preporuku.

Agent Marija Lazarević, lic.br.743
Telefon: Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
530901
Objavljeno
07.03.2026
Ažuriran
15.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

62m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

11. sprat

Parking

Da

Agencija

Ivela 011

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2741.94 €

Učešće 34,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
824 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
136,000 €
Učešće
34,000 €
Ukupna kamata
61,792 €
Ukupno plaćanje
197,792 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Zemun Sve Podlokacije

Zemun Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 8.53% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Zemun Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2997.71 €/m²

Ova nekretnina je 8.49% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Zemun Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 57 m²

2,998 €
Prosečna godišnja cena
+6%
Trend cena (godišnje)
70
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Ivela 011

Registarski broj

391

Lokacija

Beograd

Zemun Sve Podlokacije

Kvadratura

62m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

IN

Ivela 011

Slične nekretnine

Stan in Zemun Sve Podlokacije

Prodaja, četvorosoban stan, 84m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

329,000 €

Zemun Sve Podlokacije

4 sobe 0 84
Stan in Zemun Meandri

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Zemun Meandri, Zemun Sve Podlokacije

162,000 €

Zemun Meandri

1 soba 1 kupatilo 48
Stan in Zemun Gornji Grad

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije

155,000 €

Zemun Gornji Grad

1 soba 1 kupatilo 48
Stan in Zemun Sve Podlokacije

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

153,000 €

Zemun Sve Podlokacije

2 sobe 1 kupatilo 54
Stan in Zemun Gornji Grad

Prodaja, jednosoban stan, 33m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije

105,000 €

Zemun Gornji Grad

1 soba 1 kupatilo 33
Stan in Zemun Sve Podlokacije

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

230,000 €

Zemun Sve Podlokacije

2 sobe 1 kupatilo 58
Stan in Zemun Sve Podlokacije

Prodaja, garsonjera, 26m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

124,000 €

Zemun Sve Podlokacije

0 soba 0 26
Prodaja, garsonjera, 26m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd
Stan in Zemun Centar

Prodaja, jednosoban stan, 110m², Zemun Centar, Zemun Sve Podlokacije

270,000 €

Zemun Centar

1 soba 0 110
Stan in Zemun Novi Grad

Prodaja, dvosoban stan, 70m², Zemun Novi Grad, Zemun Sve Podlokacije

79,900 €

Zemun Novi Grad

2 sobe 1 kupatilo 70