255,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 18
  • Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 19
255,000 € (3,592 €/m²)
71 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na fenomenalnoj lokaciji mirna ulica između Vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja.Bez ulaganja, dva mokra čvora, dvostran, terasa.

Stan je izvorno dvoiposoban, sada funkcioniše kao dvosoban. Uknjižen je na 68m2 korisne površine i ima terasu od 6m2.

Retko u ponudi , za svaku preporuku.

Agent Jelena Cmiljanović lic. br. 280

Telefon Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
523194
Objavljeno
14.02.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

71m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

Visoko prizemlje

Agencija

Ivela 011

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3591.55 €

Učešće 51,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,236 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
204,000 €
Učešće
51,000 €
Ukupna kamata
92,688 €
Ukupno plaćanje
296,688 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 8.93% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3297.14 €/m²

Ova nekretnina je 24.41% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Voždovac Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 57 m²

3,297 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
95
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Ivela 011

Registarski broj

391

Lokacija

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Kvadratura

71m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

IN

Ivela 011

Slične nekretnine

Stan in Voždovačka Crkva

Prodaja, četvorosoban stan, 103m², Voždovačka Crkva, Voždovac Sve Podlokacije