149,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd - image 16
149,000 € (1,863 €/m²)
80 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 80m², Grocka, Beograd

Grocka, Beograd Srbija

Opis nekretnine

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 80.09 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine.

Trosoban stan u novogradnji, sa parking mestom koje je uracunato u cenu stana.

Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, dve spavace sobe, hodnik, kupatilo i 2 terase.

Cena 149 000 evra.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. uknjizen Raicevic nekretnine 3/4 Kaludjerica

Detalji o nekretnini

ID oglasa
523073
Objavljeno
14.02.2026
Ažuriran
14.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

80m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Godina izgradnje

2025

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1862.50 €

Učešće 29,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
722 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
119,200 €
Učešće
29,800 €
Ukupna kamata
54,159 €
Ukupno plaćanje
173,359 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Grocka

Grocka
Beograd

Cena ove nekretnine je 1.28% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Grocka

Prosečna cena: 1838.89 €/m²

Ova nekretnina je 5.09% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Grocka

Prosečna veličina: 84 m²

1,839 €
Prosečna godišnja cena
+4%
Trend cena (godišnje)
91

Kvadratura

80m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Nekretnine Raicevic

Slične nekretnine

Kuća in Vrčin

Prodaja, kuća, 105m², Vrčin, Grocka

65,000 €

Vrčin

7 soba 3 kupatila 105
Prodaja, kuća, 105m², Vrčin, Grocka
Stan in Leštane

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Leštane, Grocka

70,000 €