210,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 59m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije - image 7
210,000 € (3,559 €/m²)
59 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 59m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije

Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Unikatan stan na 3 nivoa – Profesorska kolonija

2.0, uknjižen 59m2, pr+1, TA, inverter klima, KATV, internet, interfon

Prodaje se specifičan i moderno koncipiran dvosoban stan površine 59m² u srcu Profesorske kolonije. Smešten u mirnoj Ilirskoj ulici, ovaj prostor nudi privatnost i mir, uz neposrednu blizinu Bulevara despota Stefana i centra grada.

Koncept prostora: Stan je organizovan na tri nivoa. Prizemni ulaz iz dvorišta, prvi sprat sa dnevnim boravkom, kuhinjom i kupatilom, i galerija rezervisana za spavaću sobu.

Vrhunski renovirano: Kompletna rekonstrukcija urađena 2018. godine (nova fasada, Rehau PVC stolarija, nove instalacije). Bez ikakvih dodatnih ulaganja.

Opremljenost: Inverter klime (niski troškovi), video nadzor, alarmni sistem, interfon, KTV i optički internet.

Potencijal: Stan se trenutno izdaje kao muzički studio, što ga čini idealnim kao investiciju (mogućnost preuzimanja zakupca) ili kao moderan životni/radni prostor.

Uknjižen, odmah useljiv

Lokacija: Profesorska kolonija – mirno, elitno naselje sa prepoznatljivim duhom starog Beograda, idealno za miran život ili kombinaciju stambenog i poslovnog prostora.

Agencijska provizija 2%.

Za više informacija agent: Žikica 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
516779
Objavljeno
29.01.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine