158,164 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije - image 4
158,164 € (3,595 €/m²)
44 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 44m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije

Karaburma, Palilula Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
515755
Objavljeno
26.01.2026
Ažuriran
20.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

44m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2026

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3594.64 €

Učešće 31,633 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
767 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
126,531 €
Učešće
31,633 €
Ukupna kamata
57,490 €
Ukupno plaćanje
184,021 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Karaburma

Karaburma
Palilula Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 26.94% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Karaburma

Prosečna cena: 2831.82 €/m²

Ova nekretnina je 14.91% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Karaburma

Prosečna veličina: 52 m²

2,832 €
Prosečna godišnja cena
+9%
Trend cena (godišnje)
112

Kvadratura

44m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Divisnekretnine

Slične nekretnine

Stan in Karaburma

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije

120,000 €

Karaburma

1 soba 1 kupatilo 38