165,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 82m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 11
165,000 € (2,012 €/m²)
82 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 82m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd

Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana

Hodnik
2 spavaće sobe
Dnevna soba
Posebna garderoba
2 kupatila, jedno klasično sa tuš kabinom, drugo sa ďakuzijem
Kihinja sa trpezarijom
Grejanje je etažno ili TA.
Stan se nalazi na trećem spratu. Zgrada ima 3 sprata i nema lift.
Nalazi se u neposrednoj blizini škola , vrtica, javnog prevoza, pošte i banki, doma zdravlja. Odlična povezanost sa svim delovima grada. Oko zgrade je puno mesta za parkiranje.
Stan je uknjižen tako da je moguća kupovina na kredit.
Cena 155000e
Agencijska provizija 2%
Kompas nekretnine vaš pouzdan partner pri kupovini i prodaji nekretnina

Detalji o nekretnini

ID oglasa
512591
Objavljeno
17.01.2026
Ažuriran
11.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

82m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2012.20 €

Učešće 33,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
800 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
132,000 €
Učešće
33,000 €
Ukupna kamata
59,975 €
Ukupno plaćanje
191,975 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Mirijevo Sve Podlokacije

Mirijevo Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 21.6% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Mirijevo Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2566.46 €/m²

Ova nekretnina je 16.1% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Mirijevo Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 71 m²

2,566 €
Prosečna godišnja cena
+24%
Trend cena (godišnje)
119
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Beograd

Mirijevo Sve Podlokacije

Kvadratura

82m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Mirijevo 1

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije