146,192 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 2
146,192 € (2,707 €/m²)
54 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju stanovi u izgradnji u mirnoj stambenoj ulici Andre Stevanovića, na Zvezdari, u blizini naselja Medaković i Braće Jerković. Lokacija je idealna za porodični život – tiha ulica, a u neposrednom okruženju se nalaze prodavnice, škole, vrtići, gradski prevoz i kompletna infrastruktura.

Objekat je trenutno u fazi završetka konstrukcije, dok je ukrovljenje planirano za kraj 2025. godine / januar 2026. godine.
Planirano useljenje je kraj 2026. godine.

Osnovne informacije o objektu:

Stambeni objekat bez lifta.

ukupno 13 stanova

etažno grejanje

moguća kupovina putem stambenog kredita

moguć povraćaj PDV-a (10%) za kupce prve nekretnine

Cena stanova od 2730e po m2 data je bez PDV-a (10%)

Cena parking mesta iznosi 15.000 EUR + PDV (20%).

Zahvaljujući atraktivnoj lokaciji, kvalitetnoj novogradnji i jasnoj dinamici izgradnje, ovaj objekat predstavlja sigurnu i dugoročnu investiciju.

Stojimo na raspolaganju za sva dodatna pitanja i informacije. Posrednička provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
506592
Objavljeno
25.12.2025
Ažuriran
19.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

54m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2707.26 €

Učešće 29,238 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
709 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
116,954 €
Učešće
29,238 €
Ukupna kamata
53,138 €
Ukupno plaćanje
170,092 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Zvezdara Sve Podlokacije

Zvezdara Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 9.09% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2977.85 €/m²

Ova nekretnina je 2.17% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 55 m²

2,978 €
Prosečna godišnja cena
+5%
Trend cena (godišnje)
142
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Lusso Nekretnine

Registarski broj

1529

Lokacija

Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije

Kvadratura

54m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

LN

Lusso Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Uciteljsko Naselje

Prodaja, jednosoban stan, 34m², Uciteljsko Naselje, Zvezdara Sve Podlokacije