354,900 €
  • Prodaja, četvorosoban stan, 106m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, četvorosoban stan, 106m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije - image 2
354,900 € (3,348 €/m²)
106 m²
4 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, četvorosoban stan, 106m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije

Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije Beograd Srbija

Opis nekretnine

Izuzetno kvalitetna novogradnja.

Planiran završetak radova MAJ 2026. godine

Cena je bez PDV.

Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
491970
Objavljeno
14.11.2025
Ažuriran
10.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

106m²

Sobe

4

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3348.11 €

Učešće 70,980 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,720 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
283,920 €
Učešće
70,980 €
Ukupna kamata
129,000 €
Ukupno plaćanje
412,920 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene četvorosobnih stanova - Lekino Brdo

Lekino Brdo
Voždovac Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 19.96% niža od prosečne cene četverosobnog stana na lokaciji Lekino Brdo

Prosečna cena: 4183.28 €/m²

Ova nekretnina je 15.3% veća od prosečne veličine četverosobnog stana na lokaciji Lekino Brdo

Prosečna veličina: 92 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Megastan Nekretnine

Registarski broj

298

Lokacija

Voždovac Sve Podlokacije

Lekino Brdo

Kvadratura

106m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MN

Megastan Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Lekino Brdo

Prodaja, trosoban stan, 60m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije

225,000 €

Lekino Brdo

3 sobe 1 kupatilo 60