176,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 7
176,000 € (1,709 €/m²)
103 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Lepa, kvalitetna četvorospratna završena i useljiva zgrada sa liftom, odličnog kvaliteta gradnje, nalazi se na Opštini Zvezdara, Mirijevo II, u mirnom stambenom naselju, a nedaleko od ulice Matice Srpske. Ulica je mirna, bez većeg prometa, a u neposrednoj blizini se nalaze svi relevantni objekti za nesmetano funkcionisanje života i poslovanja, kao i veliki market u prizemlju same zgrade, takođe i blizina javnog prevoza. Pristup ulazu u zgradu je sa ulice, takođe u obezbeđenu garažu.

Stan ukupne knjižne kvadrature 103m2 koji je predmet prodaje nalazi se u suterenu sa jedne strane zgrade, a sa druge je u prizemlju zgrade sa izlazom na veliku terasu, po strukturi dvosoban. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, spojenog sa trpezarijom i kuhinjom i sa izlazom na terasu, zasebne spavaće sobe i kupatila.

Grejanje je podno snabdeveno preko sopstvenog kotla na struju, takođe grejanje i hlađenje putem ugrađenog inverter klima uređaja. Spoljna stolarija PVC, sigurnosna vrata, podovi su pokriveni pločicama zbog podnog grejanja, odlična keramika i sanitarije.

U zgradi su dostupna garažna mesta za prometovanje.

Izražena cena stana je cena sa uračunatim PDV-om, mogućnost kupovine putem kredita poslovnih banaka i povraćaja PDV za kupce prve nekretnine.

Stan se prodaje BEZ PROVIZIJE za kupca.

Za više informacija otvoreni smo za Vaš poziv. Kontakt telefon . Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.