112,036 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 4
112,036 € (2,197 €/m²)
51 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd

Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

ID 648

Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 06*/****-***.

Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora.

Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena.

Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks zgrada udaljen 20 minuta autom od centra Beograda, sa pogledom ka gradu.

Stan je moguće kupiti na kredit.

Dvosoban stan na 3 spratu objekta u izgradnji, daleko od gradske buke.

Useljenje je planirano april 2026. god.

Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, ostave i lođe.

Stan poseduje sigurnosna ulazna vrata, šestokomorne PVC prozore sa roletnama, troslojni tarket parket, a ugradni Geberit sistemi su sastavni deo svake od ovih modernih stambenih jedinica.

Postoji mogućnost kupovine spoljnog parking mesta po ceni od 6000 eur sa PDVom.

Cena je bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a imaju kupci prvog stana.

Broj u registru posrednika: 1667.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
400563
Objavljeno
19.06.2025
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

51m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2025

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2196.78 €

Učešće 22,407 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
543 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
89,629 €
Učešće
22,407 €
Ukupna kamata
40,723 €
Ukupno plaćanje
130,352 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Mirijevo Sve Podlokacije

Mirijevo Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 14.26% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Mirijevo Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2562.11 €/m²

Ova nekretnina je 0.43% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Mirijevo Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 51 m²

2,562 €
Prosečna godišnja cena
+13%
Trend cena (godišnje)
330
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Ambijent nekretnine

Registarski broj

1667

Lokacija

Beograd

Mirijevo Sve Podlokacije

Kvadratura

51m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Ambijent nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Mirijevo 1

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije

135,000 €

Mirijevo 1

1 soba 1 kupatilo 37
Verifikovan Stan in Mirijevo Sve Podlokacije

Prodaja, trosoban stan, 46m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd

140,000 €

Mirijevo Sve Podlokacije

3 sobe 1 kupatilo 46
Stan in Mirijevo Sve Podlokacije

Prodaja, dvosoban stan, 59m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd

165,000 €

Mirijevo Sve Podlokacije

2 sobe 0 59
Stan in Mirijevo Sve Podlokacije

111,644 €

Mirijevo Sve Podlokacije

2 sobe 0 51