225,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 14
225,000 € (3,947 €/m²)
57 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 57m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

Vračar Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

U

Detalji o nekretnini

ID oglasa
268084
Objavljeno
30.07.2024
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

57m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Sprat

1. sprat

Godina izgradnje

2023

Sadržaji

Lift
Telefon
Interfon

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3947.37 €

Učešće 45,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,091 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
180,000 €
Učešće
45,000 €
Ukupna kamata
81,784 €
Ukupno plaćanje
261,784 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Vračar Sve Podlokacije

Vračar Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 9.26% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Vračar Sve Podlokacije

Prosečna cena: 4350.31 €/m²

Ova nekretnina je 3.11% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Vračar Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 59 m²

4,350 €
Prosečna godišnja cena
+6%
Trend cena (godišnje)
654

Kvadratura

57m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

NO

Nekretnine Obradovic

Slične nekretnine

Premium Poslovni prostor in Vračar Sve Podlokacije

Prodaja, poslovni prostor, 185m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd