335,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 10
335,000 € (5,583 €/m²)
60 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Luksuzan dvosoban stan, dizajnerski uredjen biranim vrhunskim materijalima I opremom, nalazi se u perfektnoj trecoj fazi ovog prestiznog bloka. Loby sa portirom 24/7, park sa decijim igralistem na nivou prvog sprata (kome imaju pristup iskljucivo stanari ove zgrade)su samo neke od mnogih karakteristika koje preporucuju ovu nekretninu.
U samom sredistu poslovnog centra

Detalji o nekretnini

ID oglasa
183319
Objavljeno
14.10.2023
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

60m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 5583.33 €

Učešće 67,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,624 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
268,000 €
Učešće
67,000 €
Ukupna kamata
121,767 €
Ukupno plaćanje
389,767 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 50.61% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3707.06 €/m²

Ova nekretnina je 1.59% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Novi Beograd Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 59 m²

3,707 €
Prosečna godišnja cena
+7%
Trend cena (godišnje)
944

Kvadratura

60m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

NO

Nekretnine Obradovic

Slične nekretnine

Stan in Novi Beograd Blok 64

Prodaja, četvorosoban stan, 104m², Novi Beograd Blok 64, Novi Beograd Sve Podlokacije