360,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 90m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 7
360,000 € (4,000 €/m²)
90 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 90m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

Vračar Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Raskosna nekretnina, nalazi se u Njegosevoj ulici, u neposrednoj blizini Kalenic pijace. Stan je pozicioniran na prvom spratu, dvostrano je orijentisan, svetao, visine plafona preko 3m. Nepokretnost je kompletno i temeljno rekonstruisana, iz originalne 3.0 strukture u stambenu jedinicu sa jednom spavacom sobom. Uklanjanjem i pomeranjem zidova, kao i pripajanjem terasa, kreiran je open space prostor od cca 60m2, u kome se nalaze dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i dvostrano uzidani kamin koji dodatno oplemenje ovaj fascinantan ambijent. Vazno je napomenuti da se stan nalazi u pripremnoj fazi - ugradjena je nova izolacija na zidovima i plafonu, Osb ploce na potkonstrukciji poda sa izolacijom, nova alu-stolarija sa roletnama, elektro gibljiva creva, audio i tv priprema u zidu i plafonu, kompletna instalacija za radijatorsko grejanje kao i prostrano kupatilo(cca 8m2) sa novim vodo-instalacijama koje podrzavaju razlicite opcije - tus kabina, djakuzi ili hidromasazne kade. Kupac, po zelji, moze izdvojiti i drugu spavacu sobu. Nekretnina je uknjizena na 72m2, a u sadasnjoj strukturi raspolaze sa pribliznih i grejnih 90m2. Zgrada je odrzavana, sa manjim brojem stanova, sredjene fasade sa ukrasima. Pripadajuci podrum. Specificna nekretnina, retko na trzistu, izuzetan potencijal. Ulazni prostor, dnevni prostor sa kuhinjom i trpezarijom, spavaca soba, kupatilo. Uknjizen na 72m2 Djordje Milutinovic 06*/****-***, 06*/****-*** Reg.br 109 1/3 Njegoseva -imamo slicne

Detalji o nekretnini

ID oglasa
165467
Objavljeno
29.08.2023
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

90m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Sprat

1. sprat

Godina izgradnje

1929

Sadržaji

Telefon
Interfon

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4000.00 €

Učešće 72,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,745 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
288,000 €
Učešće
72,000 €
Ukupna kamata
130,854 €
Ukupno plaćanje
418,854 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Vračar Sve Podlokacije

Vračar Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 8.05% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Vračar Sve Podlokacije

Prosečna cena: 4350.31 €/m²

Ova nekretnina je 52.98% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Vračar Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 59 m²

4,350 €
Prosečna godišnja cena
+6%
Trend cena (godišnje)
988

Kvadratura

90m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

NO

Nekretnine Obradovic

Slične nekretnine

Premium Poslovni prostor in Vračar Sve Podlokacije

Prodaja, poslovni prostor, 185m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

666,185 €

Vračar Sve Podlokacije

4 sobe 1 kupatilo 185