87,596 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 56m², Centar, Stara Pazova - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 56m², Centar, Stara Pazova - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 56m², Centar, Stara Pazova - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 56m², Centar, Stara Pazova - image 4
87,596 € (1,564 €/m²)
56 m²
1 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 56m², Centar, Stara Pazova

Centar, Stara Pazova Srbija

Opis nekretnine

ID 1364

Za sve informacije i razgledanje molim Vas pozovite 06*/****-***.

Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć!!

Lokal površine 56,68 m² nalazi se u centru Stare Pazove, na atraktivnoj i lako dostupnoj lokaciji.

Moderan i jasan raspored prostora pruža dobru osnovu za različite poslovne namene, uz praktičnost koju donosi pozicija u samom centru grada.

Objekat je pogodan za one koji traže vidljivost, dostupnost i svakodnevnu frekvenciju ljudi u neposrednom okruženju. Lokacija predstavlja značajnu prednost za poslovanje, a prostor sa jednim kupatilom dodatno doprinosi funkcionalnosti.

Ovaj lokal je dobra prilika za poslovni prostor u urbanoj i prometnoj zoni Stare Pazove.

Cena je bez PDV-a - pravo na povraćaj PDV-a imaju kupci prve nekretnine.

Broj u registru posrednika: 1667.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
546989
Objavljeno
16.04.2026
Ažuriran
07.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

56m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1564.21 €

Učešće 17,519 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
425 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
70,077 €
Učešće
17,519 €
Ukupna kamata
31,840 €
Ukupno plaćanje
101,916 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Ambijent nekretnine

Registarski broj

1667

Lokacija

Stara Pazova

Centar

Kvadratura

56m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Ambijent nekretnine

Slične nekretnine

Ugostiteljski objekat in Centar

Prodaja, ugostiteljski objekat, 480m², Centar, Stara Pazova

399,900 €

Centar

480
Prodaja, ugostiteljski objekat, 480m², Centar, Stara Pazova
Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 90m², Centar, Stara Pazova

179,000 €

Centar

3 sobe 0 90
Prodaja, kuća, 90m², Centar, Stara Pazova
Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 248m², Centar, Stara Pazova

260,000 €

Centar

4 sobe 0 248
Prodaja, kuća, 248m², Centar, Stara Pazova
Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Centar, Stara Pazova

90,000 €

Centar

2 sobe 0 56