250,500 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 304m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 304m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 304m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 304m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 304m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 304m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 304m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 304m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 304m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 304m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 304m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 304m², Nova Pazova, Stara Pazova - image 12
250,500 € (824 €/m²)
304 m²
3 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 304m², Nova Pazova, Stara Pazova

Nova Pazova, Stara Pazova Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju lokal u Novoj Pazovi u prizemlju zgrade novogradnje na odličnoj lokaciji. Lokal se sastoji od tri spojena lokala, mogućnost kupovine zasebnih lokala. Lokal je po trenutnoj organizaciji prostora pogodan za delatnost dečije igraonice sa kafićem, ali može imati i mnoge druge namene.

Prostor je u portalima i dvostrano orijentisan. Poseduje 4 mokra čvora, šank, ostavu i 6 pripadajućih parking mesta.

Dodatnu vrednost ovom lokalu daje i zgrada u kojoj se nalazi, koja poseduje veliki broj stanova i samim tim predstavlja veliku bazu potencijalnih klijenata za delatnosti u okviru lokala.

Ovaj lokal predstavlja odličnu investicionu priliku jer cena po kvadratu iznosi samo 800Eur + agencijska provizija.

Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu na oglasu.
Za više informacija pozovite 06*/****-*** Jelena Bogojević ili 06*/****-***, Agencija N Nekretnine - Novi Sad, Alekse Šantića 64 - registar posrednika 1405.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
408464
Objavljeno
19.06.2025
Ažuriran
04.04.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

304m²

Sobe

3

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 824.01 €

Učešće 50,100 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,214 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
200,400 €
Učešće
50,100 €
Ukupna kamata
91,052 €
Ukupno plaćanje
291,452 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Stara Pazova

Nova Pazova

Kvadratura

304m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Nova Pazova

Prodaja, garsonjera, 26m², Nova Pazova, Stara Pazova

60,000 €

Nova Pazova

0 soba 0 26
Prodaja, garsonjera, 26m², Nova Pazova, Stara Pazova
Stan in Nova Pazova

Prodaja, dvosoban stan, 40m², Nova Pazova, Stara Pazova

56 €

Nova Pazova

2 sobe 0 40
Prodaja, dvosoban stan, 40m², Nova Pazova, Stara Pazova
Stan in Nova Pazova

Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Pazova, Stara Pazova

83,800 €

Nova Pazova

3 sobe 0 63
Prodaja, trosoban stan, 63m², Nova Pazova, Stara Pazova
Stan in Nova Pazova

Prodaja, dvosoban stan, 50m², Nova Pazova, Stara Pazova