3,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 14
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 15
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 16
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 17
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 18
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 19
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 20
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 21
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 22
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 23
  • Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad - image 24
3,000 € (12 €/m²)
254 m²
5 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad

Centar, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Izdaje se u zakup poslovni prostor površine 254m2.

Nekretnina se nalazi u centru grada, u jednoj od najtraženijih mikrolokacija, na prvom spratu zgrade.

U cenu zakupa uračunata i 4 garažna mesta u suterenu zgrade. U pitanju su 3 garaže od kojih je jedna dupla.

Agencijka provizija u visini jedne zakupnine, jednokratno.

Za dodatne informacije pozovite

+ Siniša Kremenović,

ELIT nekretnine, br. u registru posrednika 1735.

ID oglasa: 50847.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556743
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

254m²

Sobe

5

Kupatila

3

Sprat

1. sprat

Parking

Da

Sadržaji

Klimatizacija
Interfon

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 11.81 €

Učešće 600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
15 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
2,400 €
Učešće
600 €
Ukupna kamata
1,090 €
Ukupno plaćanje
3,490 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

ELIT nekretnine

Registarski broj

1735

Lokacija

Novi Sad

Centar

Kvadratura

254m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

ELIT nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Centar

Prodaja, stan, 352m², Centar, Novi Sad

1,420.000 €

Centar

7 soba 0 352
Prodaja, stan, 352m², Centar, Novi Sad
Stan in Centar

Prodaja, trosoban stan, 96m², Centar, Novi Sad

279,500 €

Centar

3 sobe 0 96
Prodaja, trosoban stan, 96m², Centar, Novi Sad
Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Centar, Novi Sad

133,000 €

Centar

1 soba 0 35
Prodaja, jednosoban stan, 35m², Centar, Novi Sad
Stan in Centar

Prodaja, garsonjera, 22m², Centar, Novi Sad

77,000 €

Centar

0 soba 0 22
Prodaja, garsonjera, 22m², Centar, Novi Sad
Stan in Centar