64,600 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 17m², Centar, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 17m², Centar, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 17m², Centar, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 17m², Centar, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 17m², Centar, Novi Sad - image 5
64,600 € (3,800 €/m²)
17 m²
1 Kupatilo

Prodaja, poslovni prostor, 17m², Centar, Novi Sad

Centar, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Novi Sad, Centar, ulica Gajeva. Predstavljamo ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja...Ovaj lokal čini jedna prostorija, ostava i toalet. Grejanje centralno. Klimatizovan. Visina plafona 3m. Uknjižen. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
553150
Objavljeno
01.05.2026
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

17m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3800.00 €

Učešće 12,920 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
313 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
51,680 €
Učešće
12,920 €
Ukupna kamata
23,481 €
Ukupno plaćanje
75,161 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Vinson doo Novi Sad

Registarski broj

1085

Lokacija

Novi Sad

Centar

Kvadratura

17m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Vinson doo Novi Sad

Slične nekretnine

Poslovni prostor in Centar

Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad

3,000 €

Centar

5 soba 3 kupatila 254
Prodaja, poslovni prostor, 254m², Centar, Novi Sad
Stan in Centar

Prodaja, stan, 352m², Centar, Novi Sad

1,420.000 €

Centar

7 soba 0 352
Prodaja, stan, 352m², Centar, Novi Sad
Stan in Centar

Prodaja, trosoban stan, 96m², Centar, Novi Sad

279,500 €

Centar

3 sobe 0 96
Prodaja, trosoban stan, 96m², Centar, Novi Sad
Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Centar, Novi Sad

133,000 €

Centar

1 soba 0 35
Prodaja, jednosoban stan, 35m², Centar, Novi Sad