119,900 €
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 1
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 2
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 3
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 4
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 5
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 6
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 7
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 8
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 9
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 10
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 11
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 12
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 13
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 14
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 15
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 16
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 17
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 18
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 19
  • Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd - image 20
119,900 € (19 €/m²)
6200 m²

Prodaja, plac, 6200m², Grocka, Beograd

Grocka, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se parcela, površine 62 ara sa prelepim pogledom, gradsko građevinsko zemljište, u ulici Vilina strana.
Uvedena je gradska voda.
Struja i telefon su dovedeni do parcele.
U blizini Smederevskog puta.
Ograđena.
Pod zasadom kajsije starosti 10 godina, oko 300 stabala.

Agent Jelena Cmiljanović, lic.br.280
Telefon: Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
548328
Objavljeno
21.04.2026
Ažuriran
22.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

6200m²

Agencija

Ivela 011

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 19.34 €

Učešće 23,980 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
581 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
95,920 €
Učešće
23,980 €
Ukupna kamata
43,582 €
Ukupno plaćanje
139,502 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Ivela 011

Registarski broj

391

Lokacija

Beograd

Grocka

Kvadratura

6200m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

IN

Ivela 011

Slične nekretnine

Kuća in Leštane

Prodaja, kuća, 52m², Leštane, Grocka

54,000 €

Leštane

2 sobe 1 kupatilo 52
Prodaja, kuća, 52m², Leštane, Grocka
Stan in Leštane

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Leštane, Grocka

70,000 €

Leštane

2 sobe 1 kupatilo 55
Prodaja, dvosoban stan, 55m², Leštane, Grocka
Stan in Kaludjerica

Prodaja, stan, 799m², Kaludjerica, Grocka

800,000 €

Kaludjerica

5 soba 0 799
Prodaja, stan, 799m², Kaludjerica, Grocka
Kuća in Vrčin

Prodaja, kuća, 115m², Vrčin, Grocka

94,000 €

Vrčin

4 sobe 1 kupatilo 115
Prodaja, kuća, 115m², Vrčin, Grocka