80,000 €
80,000 € (80 €/m²)
994 m²

Prodaja, plac, 994m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd

Palilula Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Palilula, Slanci - Maršala Tita

plac, 9.94a

Plac se nalazi par minuta od Višnjičke banje, na glavnom putu pored autobuske stanice autobuske linije 202. Pored placa je struja i voda. Plac je pravouganog oblika.

Dozvoljena je gradnja i poseduje informacjiu o lokaciji.

Uknjižen.

Agencijska provizija 2%

Agent: Živica Bogosavljević 06*/****-*** (licenca br.1310)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
512665
Objavljeno
17.01.2026
Ažuriran
17.01.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

994m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 80.48 €

Učešće 16,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
388 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
64,000 €
Učešće
16,000 €
Ukupna kamata
29,079 €
Ukupno plaćanje
93,079 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

994m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MOJ KVADRAT DOO

Slične nekretnine

Stan in Bogoslovija

Prodaja, trosoban stan, 65m², Bogoslovija, Palilula Sve Podlokacije

115,000 €

Bogoslovija

3 sobe 1 kupatilo 65
Stan in Profesorska Kolonija

Prodaja, jednosoban stan, 34m², Profesorska Kolonija, Palilula Sve Podlokacije

150,000 €

Profesorska Kolonija

1 soba 0 34
Stan in Palilula Sve Podlokacije

Prodaja, četvorosoban stan, 114m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd