970,000 €
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 12
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 13
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 14
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 15
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 16
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 17
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 18
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 19
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 20
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 21
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 22
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 23
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 24
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 25
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 26
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 27
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 28
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 29
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 30
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 31
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 32
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 33
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 34
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 35
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 36
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 37
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 38
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 39
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 40
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 41
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 42
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 43
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 44
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 45
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 46
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 47
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 48
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 49
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 50
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 51
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 52
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 53
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 54
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 55
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 56
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 57
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 58
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 59
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 60
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 61
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 62
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 63
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 64
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 65
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 66
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 67
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 68
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 69
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 70
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 71
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 72
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 73
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 74
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 75
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 76
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 77
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 78
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 79
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 80
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 81
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 82
  • Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad - image 83
970,000 € (386 €/m²)
2513 m²
5 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 2513m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se imanje smešteno na izuzeznoj lokaciji na Popovici, okruženo nacionalnim parkom Fruška gora, a svega 10min vožnje do centra grada.

Na imanju se nalaze dve kuće, prva od 270m2, i pomoćna od 80m2, na prostranom i prelepo uređenom placu od 2513m2, koji je okružen zelenilom i potpunim mirom.

Prilaz kućama, staze i parking obloženi su behatonom, a ostatak imanja je uređen sa travom visoke klase, sa mrežom protiv krtica i kap-po-kap zalivnim sistemom.

Kuća je građena izuzetno kvalitetno, u kombinaciji cigle i drveta. Drvo je zaštićeno impregnacijom, izolaciu čine ventilisana fasada i kamena vuna 10cm, dok je enterijer kompletno projektovan i opremljen od strane renomirane kompanije.

Temperatura u kući se tokom cele godine reguliše putem toplotne pumpe, fan coil sistema koji zimi greje, a leti hladi, što obezbeđuje visoku energetsku efikasnost i komfor.

Ceo objekat i imanje su pokriveni sistemom video nadzora i spoljne rasvete od oko 70 lampi, što dodatno doprinosi bezbednosti i atmosferi.

Raspored: U suterenu se nalaze letnja kuhinja i vešernica (cca 50m2). Prizemlje čini prelepa zastakljena terasa sa podizno kliznim sistemom stolarije, koji se po potrebi može potpuno otvoritio za uživanje u okolnoj prirodi, prostran dnevni boravak u otvorenom konceptu sa trpezarijom i kuhinjom, za uživanje u zimskom periodu tu je kamin sa dva ložišta (sa terase i iz dnevnog boravka) i kupatilo sa tuš kabinom.