120,000 €
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 1
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 2
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 3
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 4
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 5
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 6
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 7
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 8
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 9
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 10
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 11
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 12
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 13
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 14
  • Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac - image 15
120,000 € (952 €/m²)
126 m²

Prodaja, kuća, 126m², Ilićevo, Kragujevac

Ilićevo, Kragujevac Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se uknjižena kuća na dva sprata, polunameštena, smeštena u mirnom i porodičnom naselju Ilićevo. Objekat poseduje prijatnu baštu, idealnu za odmor, a nalazi se nedaleko od šireg centra grada, što omogućava brz i lak pristup svim važnim sadržajima.

• Dvospratna kuća
• Polunameštena
• Uknjižena 1/1
• Mirno naselje
• Bašta uz objekat
• Odlična lokacija – blizina šireg centra

Cena: 120.000 €

Za dodatne informacije ili razgledanje, možete se javiti putem telefona ili poruke.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
529978
Objavljeno
05.03.2026
Ažuriran
02.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

126m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Broj spratova

2

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 952.38 €

Učešće 24,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
582 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
96,000 €
Učešće
24,000 €
Ukupna kamata
43,618 €
Ukupno plaćanje
139,618 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene kuća - Kragujevac

Ilićevo
Kragujevac

Cena ove nekretnine je 5.07% niža od prosečne cene na lokaciji Kragujevac

Prosečna cena: 1003.29 €/m²

Ova nekretnina je 32.03% manja od prosečne veličine na lokaciji Kragujevac

Prosečna veličina: 185 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Kragujevac

Ilićevo

Kvadratura

126m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 144m², Centar, Kragujevac

299,999 €

Centar

5 soba 0 144
Prodaja, kuća, 144m², Centar, Kragujevac
Poslovni prostor in Vašarište

Prodaja, poslovni prostor, 31m², Vašarište, Kragujevac

44,999 €

Vašarište

31
Prodaja, poslovni prostor, 31m², Vašarište, Kragujevac