225,000 €
  • Prodaja, kuća, 290m², Centar, Inđija - image 1
  • Prodaja, kuća, 290m², Centar, Inđija - image 2
  • Prodaja, kuća, 290m², Centar, Inđija - image 3
  • Prodaja, kuća, 290m², Centar, Inđija - image 4
  • Prodaja, kuća, 290m², Centar, Inđija - image 5
  • Prodaja, kuća, 290m², Centar, Inđija - image 6
  • Prodaja, kuća, 290m², Centar, Inđija - image 7
  • Prodaja, kuća, 290m², Centar, Inđija - image 8
  • Prodaja, kuća, 290m², Centar, Inđija - image 9
  • Prodaja, kuća, 290m², Centar, Inđija - image 10
  • Prodaja, kuća, 290m², Centar, Inđija - image 11
  • Prodaja, kuća, 290m², Centar, Inđija - image 12
  • Prodaja, kuća, 290m², Centar, Inđija - image 13
225,000 € (776 €/m²)
290 m²
5 Soba

Prodaja, kuća, 290m², Centar, Inđija

Centar, Inđija Srbija

Opis nekretnine

Kuća 290m2 (terasa) + pomoćni objekat 130m2, PR + PTK, plac 19.3 ara, čvrsta gradnja, internet, ktv, klima, podrum, parking, struja, gradska voda, mogućnost formiranja dodatne stambene jedinice

U mirnom delu Inđije, u takozvanom srpskom kraju, nalazi se ova veoma komforna i funkcionalna porodična kuća sa velikim potencijalom za život višečlane porodice, koja se nalazi na svom placu površine 19.32a, dobra povezanost sa svim delovima grada, porodično okruženje i veliki broj korisnih prostorija čine ovu nepokretnost veoma interesantnom ponudom na tržištu.

Kuća je ukupne površine 290m2, spratnosti prizemlje i potkrovlje. Prizemni deo površine oko 150m2 je uređen i namešten za stanovanje, dok potkrovlje površine oko 140m2 predstavlja prazan prostor koji budućem vlasniku ostavlja mogućnost organizacije prema sopstvenim potrebama i željama. Posebnu vrednost nepokretnosti predstavlja pomoćni objekat površine 130m2, građen od čvrstog materijala, koji se trenutno koristi kao garažni i ostavni prostor, ali postoji mogućnost njegovog pretvaranja u dodatni stambeni objekat ili poslovni prostor.

Prizemlje kuće je organizovano tako da može funkcionisati kao dve odvojene funkcionalne celine. Prva zona (orijentisana ka ulici) obuhvata veliki dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, a takođe se u toj zoni nalaze tri prostrane spavaće sobe. Druga zona, u koju se ulazi bočno iz dvorišta, organizovana je kao dodatna veoma komforna prostorija sa sopstvenom kuhinjom, toaletom i predsobljem.