130,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija - image 13
130,000 € (1,806 €/m²)
72 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Centar, Inđija

Centar, Inđija Srbija

Opis nekretnine

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv

Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra saobraćajna povezanost omogućava jednostavno funkcionisanje i brz pristup svim delovima grada.

U prilici smo da Vam ponudimo veoma lep i funkcionalan dvoiposoban stan na prvom spratu već pomenute trospratne zgrade. Stan je veoma uredan i lepo održavan, što dodatno doprinosi prijatnom osećaju boravka. Prostorije su dobrih veličina i savršeno raspoređene, sa puno dnevne svetlosti. Kuhinja je u odvojenoj prostoriji. Dve lođe dodatno doprinose komforu i funkcionalnosti prostora. Odlično organizovan prostor sa centralnim grejanjem.

Prava prilika za kupce koji traže komforan porodičan stan u kvalitetnoj zgradi na dobroj lokaciji.

Od prostorija: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, dve lođe.

Uknjižen na 72m2, brzo useljiv.

Agent prodaje: Bojan Kalinić 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557301
Objavljeno
14.05.2026
Ažuriran
14.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

72m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Godina izgradnje

1990

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1805.56 €

Učešće 26,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
630 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
104,000 €
Učešće
26,000 €
Ukupna kamata
47,253 €
Ukupno plaćanje
151,253 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

72m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

GN

Galerija Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Centar

Prodaja, trosoban stan, 65m², Centar, Inđija

72,000 €

Centar

3 sobe 1 kupatilo 65
Prodaja, trosoban stan, 65m², Centar, Inđija
Zemljište in Centar

Prodaja, plac, 9700m², Centar, Inđija

46,000 €

Centar

9700
Prodaja, plac, 9700m², Centar, Inđija
Stan in Centar

Prodaja, garsonjera, 32m², Centar, Inđija

52,000 €

Centar

0 soba 0 32
Prodaja, garsonjera, 32m², Centar, Inđija
Stan in Centar

Prodaja, garsonjera, 27m², Centar, Inđija

44,000 €

Centar

0 soba 0 27
Prodaja, garsonjera, 27m², Centar, Inđija
Stan in Centar