35,000 €
  • Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot - image 1
  • Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot - image 2
  • Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot - image 3
  • Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot - image 4
  • Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot - image 5
  • Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot - image 6
  • Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot - image 7
  • Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot - image 8
  • Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot - image 9
  • Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot - image 10
  • Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot - image 11
  • Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot - image 12
  • Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot - image 13
35,000 € (493 €/m²)
71 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 71m², Mala Ivanča, Sopot

Mala Ivanča, Sopot Beograd Srbija

Opis nekretnine

Imanje se sastoji iz više parcela koje čine jednu celinu od 45 ari. Na imanju se naleze tri objekta odnosno dve kuće i jedan pomoćni objekat. Objekat do ulice stara Srpska kuća građena od naboja i nije uslovna za život, ima priključenu struju. Druga kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se od hodnika i tri prostorije. Ulica je asfaltirana i ima ulično osvetljenje. Zemljište je poljoprivredno i nalazi se u neposrednoj blizini centra, skole, autobuske stanice, prodavnice.

Licenca 469.
Agencijska provizija je 2%. ,

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558008
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

71m²

Sobe

1

Kupatila

1

Površina placa

4500

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 492.96 €

Učešće 7,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
170 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
28,000 €
Učešće
7,000 €
Ukupna kamata
12,722 €
Ukupno plaćanje
40,722 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kolonada Nekretnine

Registarski broj

469

Lokacija

Sopot

Mala Ivanča

Kvadratura

71m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KN

Kolonada Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Mala Ivanča

Prodaja, plac, 13532m², Mala Ivanča, Sopot

50,000 €

Mala Ivanča

13532
Prodaja, plac, 13532m², Mala Ivanča, Sopot
Zemljište in Mala Ivanča

Prodaja, plac, 6656m², Mala Ivanča, Sopot

5,300 €

Mala Ivanča

6656
Prodaja, plac, 6656m², Mala Ivanča, Sopot
Kuća in Mala Ivanča

Prodaja, kuća, 173m², Mala Ivanča, Sopot

501,234 €

Mala Ivanča

5 soba 3 kupatila 173
Prodaja, kuća, 173m², Mala Ivanča, Sopot
Zemljište in Mala Ivanča

Prodaja, plac, 968m², Mala Ivanča, Sopot

29,900 €

Mala Ivanča

968
Prodaja, plac, 968m², Mala Ivanča, Sopot