18,000 €
  • Prodaja, kuća, 67m², Obrenovac, Beograd - image 1
  • Prodaja, kuća, 67m², Obrenovac, Beograd - image 2
  • Prodaja, kuća, 67m², Obrenovac, Beograd - image 3
  • Prodaja, kuća, 67m², Obrenovac, Beograd - image 4
  • Prodaja, kuća, 67m², Obrenovac, Beograd - image 5
  • Prodaja, kuća, 67m², Obrenovac, Beograd - image 6
  • Prodaja, kuća, 67m², Obrenovac, Beograd - image 7
  • Prodaja, kuća, 67m², Obrenovac, Beograd - image 8
  • Prodaja, kuća, 67m², Obrenovac, Beograd - image 9
18,000 € (269 €/m²)
67 m²

Prodaja, kuća, 67m², Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se starija kuća površine 67 m², uz staru štalu, na izuzetno velikom placu ukupne površine 51,26 ari, od čega je 23 ara bagremove šume.
⚡ Infrastruktura:
• Kuća ima monofaznu struju
• Postoji mogućnost priključka na gradsku vodu
Lokacija: Orašac
Udaljenosti:
• 21 km od Obrenovca
• 24 km od priključenja na autoput „Miloš Veliki“
• 650 m od četvorogodišnje osnovne škole
• oko 2 km od prodavnice
• oko 2 km od autobuske stanice
Plac je idealan za poljoprivredu, voćnjak, vikendicu ili miran porodični život u prirodi. Bagremova šuma pruža dodatnu vrednost – mogućnost ogreva ili pčelarstva.
Objekti su starije gradnje i zahtevaju adaptaciju, što budućem vlasniku daje slobodu da ih uredi po sopstvenim željama.
Ako tražite mesto gde ćete usporiti, disati punim plućima i imati svoj kutak prirode – ovo je prava prilika.
Cena: 18.000 €
Za više informacija i dogovor oko razgledanja – pozvati: 06*/****-***
Agencijska provizija 2% (min. 600 €)
Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.
Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
507519
Objavljeno
28.12.2025
Ažuriran
08.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

67m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 268.66 €

Učešće 3,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
87 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
14,400 €
Učešće
3,600 €
Ukupna kamata
6,543 €
Ukupno plaćanje
20,943 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene kuća - Obrenovac

Obrenovac
Beograd

Cena ove nekretnine je 72.88% niža od prosečne cene na lokaciji Obrenovac

Prosečna cena: 990.69 €/m²

Ova nekretnina je 52.04% manja od prosečne veličine na lokaciji Obrenovac

Prosečna veličina: 140 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Agencija Kvadrat Obrenovac

Registarski broj

482

Lokacija

Beograd

Obrenovac

Kvadratura

67m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Agencija Kvadrat Obrenovac

Slične nekretnine

Stan in Obrenovac

Prodaja, jednosoban stan, 31m², Obrenovac, Beograd

69,000 €

Obrenovac

1 soba 1 kupatilo 31
Prodaja, jednosoban stan, 31m², Obrenovac, Beograd
Verifikovan Zemljište in Jasenak

Prodaja, plac, 1225m², Jasenak, Obrenovac

9,000 €

Jasenak

1225