16,800 €
  • Prodaja, plac, 800m², Obrenovac, Beograd - image 1
  • Prodaja, plac, 800m², Obrenovac, Beograd - image 2
  • Prodaja, plac, 800m², Obrenovac, Beograd - image 3
  • Prodaja, plac, 800m², Obrenovac, Beograd - image 4
  • Prodaja, plac, 800m², Obrenovac, Beograd - image 5
  • Prodaja, plac, 800m², Obrenovac, Beograd - image 6
  • Prodaja, plac, 800m², Obrenovac, Beograd - image 7
  • Prodaja, plac, 800m², Obrenovac, Beograd - image 8
  • Prodaja, plac, 800m², Obrenovac, Beograd - image 9
16,800 € (21 €/m²)
800 m²

Prodaja, plac, 800m², Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se građevinski plac površine 7.95 ari, pravilnog oblika, smešten u mirnom i prijatnom okruženju - idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice.
Postoji mogućnost priključka na kompletnu infrastrukturu: struju, vodu, gas i telefon. Prilaz je asfaltni, što omogućava lak i brz pristup.
Stanica gradskog prevoza udaljena je oko 200m. Osnovna škola, ambulanta, apoteka i mini tržni centar na oko 2km. Uključenje na autoput “Miloš Veliki” se nalazi na 3,5km, Obrenovac na 6km.
Mirna lokacija, odlična pozicija čine ovaj plac odličnim izborom kako za život, tako i za odmor van gradske gužve.
Postoji mogućnost kupovine i sledećih površina (8.36 ari i 7.36 ari)
Cena: 2.100€/ar

Vlasništvo uredno!

Više informacija na tel. 06*/****-***
Agencijska provizija 2% (min. 600€)
Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da ga prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.
Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
553213
Objavljeno
01.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

800m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 21.00 €

Učešće 3,360 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
81 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
13,440 €
Učešće
3,360 €
Ukupna kamata
6,107 €
Ukupno plaćanje
19,547 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Agencija Kvadrat Obrenovac

Registarski broj

482

Lokacija

Beograd

Obrenovac

Kvadratura

800m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Agencija Kvadrat Obrenovac

Slične nekretnine

Zemljište in Jasenak

Prodaja, plac, 2000m², Jasenak, Obrenovac

20,000 €

Jasenak

2000
Prodaja, plac, 2000m², Jasenak, Obrenovac
Kuća in Obrenovac

Prodaja, kuća, 106m², Obrenovac, Beograd

120,000 €

Obrenovac

0 106
Prodaja, kuća, 106m², Obrenovac, Beograd
Zemljište in Skela

Prodaja, plac, 1050m², Skela, Obrenovac

8,900 €

Skela

1050
Prodaja, plac, 1050m², Skela, Obrenovac
Zemljište in Obrenovac

Prodaja, plac, 4200m², Obrenovac, Beograd

42,000 €

Obrenovac

4200
Prodaja, plac, 4200m², Obrenovac, Beograd
Kuća in Jasenak

Prodaja, kuća, 123m², Jasenak, Obrenovac