Estitor

Novogradnja – Prodaja Nekretnina Beograd - Strana 100

Pronađeno je 1,988 oglasa za upit Novogradnja – Prodaja Nekretnina Beograd - Strana 100

Podaci su ažurirani 17.05.2026. u 04:02

Prodaja, stan, 147m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije
1/12
Novogradnja

442,000 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 147m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Stan147

Prodajemo, u novogradnji iz 2018.godine izuzetno luksuzan, petosoban stan na trecem spratu od ukupno cetiri, u zgradi sa liftom. Stan je sam na spratu, arhitekta ga je projektovao u toku gradnje...

Prodaja, stan, 220m², Voždovac, Voždovac Sve Podlokacije
1/2
Novogradnja

Na Upit

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 220m², Voždovac, Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Stan220

U prilici samo da Vam ponudimo modernu novogradnju na savrsenoj lokaciji u ulici Jove Ilica. Gradi se od najkvalitetnijih materijala, kao sto su: troslojni hraskov parket- prve klase, italijanska...

Prodaja, stan, 116m², Beograd, Srbija
1/6
Novogradnja

347,160 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 116m², Beograd, Srbija

Stan116

U prilici samo da Vam ponudimo modernu novogradnju na savrsenoj lokaciji u ulici Jove Ilica. Gradi se od najkvalitetnijih materijala, kao sto su: troslojni hrastov parket- prve klase, italijanska...

Novogradnja – Prodaja Nekretnina Beograd - Strana · Beograd · 72m² · 2.400 €/m²
Cena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, stan, 116m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd
1/6
Novogradnja

347,610 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 116m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Stan116

Prodaja, stan, 107m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd
1/4
Novogradnja

288,900 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 107m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve PodlokacijeBeograd
Stan107

U urbanom delu grada gde se prozimaju duh stare i savremene arhitekture, gradi se objekat koji ce zadovoljiti potrebe savremenog zivota. Pozicija zgrade je u neposrednoj blizini Vukovog spomenika,...

Prodaja, stan, 95m², Zvezdara, Zvezdara Sve Podlokacije
1/4
Novogradnja

256,500 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 95m², Zvezdara, Zvezdara Sve Podlokacije

Zvezdara Sve PodlokacijeBeograd
Stan95

Prodaja, stan, 78m², Vukov Spomenik, Zvezdara Sve Podlokacije
1/4
Novogradnja

210,600 €

pre više od 6 mjeseci

Zvezdara Sve PodlokacijeBeograd
Stan78

Prodaja, stan, 167m², Dedinje Sve Podlokacije, Beograd
1/10
Novogradnja

650,000 €

pre više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 167m², Dedinje Sve Podlokacije, Beograd

Dedinje Sve PodlokacijeBeograd
Stan167

U reprezentativnom objektu, nedaleko od zgrade Pinka, prodajemo odlican, nov i neuseljavan stan. Svi materijali korisceni u izgradnji i prilikom zavrsne obrade su visokog kvaliteta, a visina plafona...

Prikazano 1,981-1,988 od 1,988 rezultata

Saveti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po ceni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gde se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Proveri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama proveri instalacije, stolariju i izolaciju.