Upon request
  • Sale, land lot, 2735m², Donji Štoj, Ulcinj - image 1
  • Sale, land lot, 2735m², Donji Štoj, Ulcinj - image 2
Upon request
2735 m²

Sale, land lot, 2735m², Donji Štoj, Ulcinj

Donji Štoj, Ulcinj Crna Gora

Property description

Izuzetna investiciona prilika u srcu Donjeg Štoja, Ulcinj! Predstavljamo vam prostrani urbanizovani plac idealan za razvoj prestižnog turističkog kompleksa.

Ovaj atraktivan plac se prostire na impresivnih 2735.0 m² i posjeduje sve neophodne uslove za gradnju. Prema detaljnim UTU uslovima, predviđena je izgradnja turističkog objekta kategorije T1, što otvara široke mogućnosti za luksuzne hotele, apartmanske komplekse ili vile.

Specifikacije gradnje su jasno definisane: ukupna dozvoljena površina objekta može iznositi čak 2188 m², sa spratnošću P+3. Indeks izgrađenosti je 0.8, dok je indeks zauzetosti 0.3, pružajući optimalnu fleksibilnost u projektovanju i maksimalno iskorišćenje prostora.

Lokacija je strateška, smještena u mirnom, ali lako dostupnom dijelu Donjeg Štoja, u neposrednoj blizini čuvene Velike Plaže i prelijepe Ade Bojane. Ova pozicija obećava visok potencijal za povrat investicije, s obzirom na stalni rast turizma u Ulcinju i Crnoj Gori.

Ne propustite priliku da uložite u budućnost turizma na jednoj od najperspektivnijih lokacija. Cijena po dogovoru. Za sve dodatne informacije i razgledanje, kontaktirajte nas.

Real estate details

Ad ID
539889
Published
30.03.2026
Property Type

Land lot

Area

2735m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 91.41 €

Down payment 50,000 €

Monthly installment
1,212 €

240 total installments

Loan amount
200,000 €
Down payment
50,000 €
Total interest
90,871 €
Total payment
290,871 €

Area

2735m²

Zemljište in Donji Štoj

Sale, land lot, 14608m², Donji Štoj, Ulcinj

120 €

Donji Štoj

14608
Sale, land lot, 14608m², Donji Štoj, Ulcinj
Zemljište in Donji Štoj

Sale, land lot, 240m², Donji Štoj, Ulcinj

100,000 €

Donji Štoj

240
Sale, land lot, 240m², Donji Štoj, Ulcinj
Kuća in Donji Štoj

Sale, house, 305m², Donji Štoj, Ulcinj

250,000 €

Donji Štoj

12 rooms 9 bathrooms 305
Sale, house, 305m², Donji Štoj, Ulcinj
Kuća in Donji Štoj

Sale, house, 216m², Donji Štoj, Ulcinj

150,000 €

Donji Štoj

8 rooms 2 bathrooms 216
Sale, house, 216m², Donji Štoj, Ulcinj
Zemljište in Donji Štoj