170,000 €
  • Sale, land lot, 621m², Opatovo, Tivat - image 1
  • Sale, land lot, 621m², Opatovo, Tivat - image 2
  • Sale, land lot, 621m², Opatovo, Tivat - image 3
170,000 € (274 €/m²)
621 m²

Sale, land lot, 621m², Opatovo, Tivat

Opatovo, Tivat Crna Gora

Property description

Urbanizovana parcela u prvom redu, svega 30 m od mora, sa nevjerovatnim pogledom na Bokokotorski zaliv i tjesnac Verige, okružena prirodom i zelenilom

📍 Lokacija: Opatovo, Tivat

Na prodaju je parcela ukupne površine 621 m², od čega je 323 m² urbanizovano.

Parcela se nalazi samo 30 m od plaže i ima izuzetnu poziciju koja pruža privatnost i mirno okruženje, okruženo drvećem i bujnim zelenilom. Pristup je omogućen postojećim prilaznim putem.

Glavna prednost parcele je veličanstven panoramski pogled na more koji ne može biti zaklonjen u budućnosti.

Za urbanizovani dio od 323 m² ranije su izdati Urbanističko-tehnički uslovi (UTU) za gradnju. Prema tim uslovima, maksimalna dozvoljena bruto građevinska površina iznosi 258,4 m² (koeficijent izgrađenosti 0,8, indeks zauzetosti 0,4), dok je preostali dio zemljišta predviđen za zelenilo.

Prethodno izdati UTU trenutno nijesu važeći do usvajanja novog Detaljnog urbanističkog plana (DUP). Nakon usvajanja novog planskog dokumenta, biće potrebno pribaviti nove urbanističko-tehničke uslove u skladu sa tada važećim propisima.

Prema ranijim uslovima, maksimalna spratnost bila je: prizemlje + 1 sprat + potkrovlje (podzemna etaža za parking nije ulazila u obračun).

Parcela ima direktan pristup sa lokalnog puta, a voda i struja su dostupni.

💬 Kontaktirajte nas za više informacija ili zakazivanje obilaska parcele.

Real estate details

Ad ID