92,000 €
  • Sale, land lot, 594m², Doljani, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 594m², Doljani, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 594m², Doljani, Podgorica - image 3
92,000 € (155 €/m²)
594 m²

Sale, land lot, 594m², Doljani, Podgorica

Doljani, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaje se građevinsko zemljište u Doljanima u Podgorici.
Plac ima površinu od 594 m2 i nalazi se u blizini glavne magistrale. Na parceli je moguća gradnja objekta spratnosti P+2, odnosno prizemlje i dva sprata.
Prilaz placu je asfaltiran, osim poslednjih 20 metara.
Lokacija je veoma pogodna za porodično stanovanje, u mirnom okruženju sa izraženom porodičnom atmosferom. U blizini se nalaze Dom zdravlja, osnovna škola, park šuma Gorica, nekoliko supermarketa i ugostiteljskih objekata.
Sa placa se pruža pogled prema planinskim lancima na sjeveru, što dodatno uljepšava ambijent i okruženje.
ID nekretnine: AA0503+382 69 618 445

Real estate details

Ad ID
555011
Published
07.05.2026
Updated
07.05.2026
Property Type

Land lot

Area

594m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 154.88 €

Down payment 18,400 €

Monthly installment
446 €

240 total installments

Loan amount
73,600 €
Down payment
18,400 €
Total interest
33,440 €
Total payment
107,040 €

Area

594m²

Verified Zemljište in Doljani

Sale, land lot, 1040m², Doljani, Podgorica

20,000 €

Doljani

1040
Sale, land lot, 1040m², Doljani, Podgorica
Kuća in Doljani

Sale, house, 200m², Doljani, Podgorica

Request

Doljani

6 rooms 2 bathrooms 200
Sale, house, 200m², Doljani, Podgorica
Zemljište in Doljani

Sale, land lot, 651m², Doljani, Podgorica

29,295 €

Doljani

651
Sale, land lot, 651m², Doljani, Podgorica
Verified Zemljište in Doljani

Sale, land lot, 1000m², Doljani, Podgorica

90,000 €

Doljani

1000
Sale, land lot, 1000m², Doljani, Podgorica