113,500 €
  • Sale, land lot, 1414m², Doljani, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 1414m², Doljani, Podgorica - image 2
113,500 € (80 €/m²)
1414 m²

Sale, land lot, 1414m², Doljani, Podgorica

Doljani, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaje se urbanizovan plac površine 1414m2, u Doljanima, Podgorica.

Na placu je dozvoljena gradnja objekta površine 150m2 u osnovi (prizemlje + dva sprata), što ga čini pogodnim za izgradnju porodične kuće ili investicionog projekta.

Plac posjeduje kompletnu infrastrukturu – struju, vodu i kanalizaciju. Do placa vodi asfaltni put, sa pristupom sa dvije strane, što dodatno povećava njegovu funkcionalnost.

Sa lokacije se pruža odličan panoramski pogled na cijelu Podgoricu, dok se ujedno nalazi na samo 1 km udaljenosti od stadiona „Koma“ i magistrale, što omogućava brzu i jednostavnu povezanost sa ostatkom grada.

ID: ML 1621

Real estate details

Ad ID
540766
Published
02.04.2026
Updated
11.05.2026
Property Type

Land lot

Area

1414m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 80.27 €

Down payment 22,700 €

Monthly installment
550 €

240 total installments

Loan amount
90,800 €
Down payment
22,700 €
Total interest
41,255 €
Total payment
132,055 €

Area

1414m²

Verified Zemljište in Doljani

Sale, land lot, 594m², Doljani, Podgorica

92,000 €

Doljani

594
Sale, land lot, 594m², Doljani, Podgorica
Verified Zemljište in Doljani

Sale, land lot, 1040m², Doljani, Podgorica

20,000 €

Doljani

1040
Sale, land lot, 1040m², Doljani, Podgorica
Kuća in Doljani

Sale, house, 200m², Doljani, Podgorica

Request

Doljani

6 rooms 2 bathrooms 200
Sale, house, 200m², Doljani, Podgorica
Zemljište in Doljani

Sale, land lot, 651m², Doljani, Podgorica

29,295 €

Doljani

651
Sale, land lot, 651m², Doljani, Podgorica