82,500 €
  • Sale, land lot, 1269m², Rogami, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 1269m², Rogami, Podgorica - image 2
  • Sale, land lot, 1269m², Rogami, Podgorica - image 3
82,500 € (65 €/m²)
1269 m²

Sale, land lot, 1269m², Rogami, Podgorica

Rogami, Podgorica Crna Gora

Property description

Plac se nalazi na 10 minuta udaljenosti od centra grada, odnosno 6 km.  
Ravan je i nalazi se pored puta. 
Na placu su struja i voda. 
U okruženju su porodične kuće. 
Plac nije djeljiv. 

 

Real estate details

Ad ID
543306
Published
08.04.2026
Updated
08.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1269m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 65.01 €

Down payment 16,500 €

Monthly installment
400 €

240 total installments

Loan amount
66,000 €
Down payment
16,500 €
Total interest
29,987 €
Total payment
95,987 €

Area

1269m²

Zemljište in Rogami

Sale, land lot, 1972m², Rogami, Podgorica

177,500 €

Rogami

1972
Sale, land lot, 1972m², Rogami, Podgorica
Verified Zemljište in Rogami

Sale, land lot, 2000m², Rogami, Podgorica

160,000 €

Rogami

2000
Sale, land lot, 2000m², Rogami, Podgorica
Zemljište in Rogami

Sale, land lot, 2500m², Rogami, Podgorica

250,000 €

Rogami

2500
Sale, land lot, 2500m², Rogami, Podgorica
Zemljište in Rogami

Sale, land lot, 500m², Rogami, Podgorica

25,000 €

Rogami

500
Sale, land lot, 500m², Rogami, Podgorica