PRODAJA, PLAC, ROGAMI
Na prodaju ekskluzivan plac površine 2500 m² u naselju Rogami, nadomak Podgorice, sa direktnim izlazom na rijeku Moraču, idealan za izgradnju luksuzne vile.
Plac je u potpunosti spreman za gradnju, posjeduje urbanističko-tehničke uslove, izrađeni su idejni i glavni projekat, dobijene su sve potrebne saglasnosti i plaćene komunalije, što znači da budući kupac može odmah prijaviti početak radova bez dodatnih troškova i čekanja.
Na plac su dovedeni struja i voda, urađen je pristupni put, a teren je pažljivo nivelisan u tri kaskade čime je maksimalno iskorišćen prostor i dodatno naglašena njegova atraktivnost. Južna orijentacija obezbjeđuje odličnu osunčanost tokom cijelog dana, dok otvoren i neometan pogled na rijeku i prirodu pruža poseban osjećaj mira i privatnosti, s obzirom na to da na suprotnoj obali nema objekata.
Predstavlja izuzetnu priliku za investiciju ili izgradnju luksuznog doma na jednoj od najatraktivnijih lokacija u okolini Podgorice
Cijena: 250.000€
LUXURY PROPERTY MONTENEGRO
067 000 730
067 000 740
067 000 830
Land lot
2500m²
Građevinsko
Agency
LuxuryPrice per m²: 100.00 €
Down payment 50,000 €
Do you qualify for this loan?
Find out in less than 1 minute — free and with no obligations
Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.
Agency (intermediary)
Luxury
Registration number
-
Location
Podgorica
Rogami
Area
2500m²
Structure
N/A
Property Type
Land lot
This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.
Own this property starting from
Fixed rate from: 4%
Do you qualify for this loan?
Find out in less than 1 minute — free and with no obligations
Rogami
Rogami
Rogami
Rogami
Rogami
Rogami
Rogami
Rogami
Rogami
Rogami