66,000 €
  • Sale, land lot, 800m², Donji Kokoti, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 800m², Donji Kokoti, Podgorica - image 2
66,000 € (83 €/m²)
800 m²

Sale, land lot, 800m², Donji Kokoti, Podgorica

Donji Kokoti, Podgorica Crna Gora

Property description

Na prodaju plac u Donjim Kokotima – 800 m²

Prodaje se plac površine 800 m², smješten u mirnom dijelu Donjih Kokota. Lokacija je idealna za izgradnju porodične kuće, sa dobrim pristupom i razvijenom infrastrukturom u blizini.

Osnovne informacije:

  • Površina: 800 m²

  • Cijena: 66.000 €

  • Mirno okruženje, pogodno za porodični život

  • Dobar prilaz placu

Luxury Property Montenegro

067 000 740

067 000 730

067 000 710

Real estate details

Ad ID
540955
Published
02.04.2026
Updated
07.05.2026
Property Type

Land lot

Area

800m²

Agency

Luxury

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 82.50 €

Down payment 13,200 €

Monthly installment
320 €

240 total installments

Loan amount
52,800 €
Down payment
13,200 €
Total interest
23,990 €
Total payment
76,790 €

Area

800m²

Premium Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 851m², Donji Kokoti, Podgorica

42,000 €

Donji Kokoti

851
Sale, land lot, 851m², Donji Kokoti, Podgorica
Premium Kuća in Donji Kokoti

Sale, house, 259m², Donji Kokoti, Podgorica

590,000 €

Donji Kokoti

3 rooms 3 bathrooms 259
Sale, house, 259m², Donji Kokoti, Podgorica
Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 850m², Donji Kokoti, Podgorica

52,000 €

Donji Kokoti

850
Sale, land lot, 850m², Donji Kokoti, Podgorica
Zemljište in Donji Kokoti

Sale, land lot, 3700m², Donji Kokoti, Podgorica