113,500 €
  • Sale, land lot, 3780m², Zeta, Podgorica - image 1
  • Sale, land lot, 3780m², Zeta, Podgorica - image 2
113,500 € (30 €/m²)
3780 m²

Sale, land lot, 3780m², Zeta, Podgorica

Zeta, Podgorica Crna Gora

Property description

Plac, površine 3780m2, Zeta, u blizini restorana Roštiljada, prodaja.
Plac je ravan, pravilnog oblika i ima odličan pristup direktno sa puta.
• Voda dovedena na plac
• Struja dostupna
• Prilazni put obezbijeđen

Lokacija je izuzetno pogodna za:

• izgradnju porodične kuće
• vikendice ili imanja
• investiciju (poslovni ili turistički objekat)

Plac se nalazi u mirnom okruženju, a ujedno blizu grada i glavne saobraćajnice.
Vlasništvo uredno (1/1)

Real estate details

Ad ID
538926
Published
27.03.2026
Updated
27.03.2026
Property Type

Land lot

Area

3780m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 30.03 €

Down payment 22,700 €

Monthly installment
550 €

240 total installments

Loan amount
90,800 €
Down payment
22,700 €
Total interest
41,255 €
Total payment
132,055 €

Area

3780m²

Premium Kuća in Zeta

Sale, house, 128m², Zeta, Podgorica

159,000 €

Zeta

3 rooms 2 bathrooms 128
Sale, house, 128m², Zeta, Podgorica
Zemljište in Zeta

Sale, land lot, 2023m², Zeta, Podgorica

65,000 €

Zeta

2023
Sale, land lot, 2023m², Zeta, Podgorica
Kuća in Zeta

Sale, house, 180m², Zeta, Podgorica

270,000 €

Zeta

8 rooms 2 bathrooms 180
Sale, house, 180m², Zeta, Podgorica
Kuća in Zeta

Sale, house, 77m², Zeta, Podgorica

150,000 €

Zeta

2 rooms 1 bathroom 77
Sale, house, 77m², Zeta, Podgorica
Zemljište in Zeta