152,250 €
  • Sale, land lot, 830m², Podgorica, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 830m², Podgorica, Crna Gora - image 2
152,250 € (183 €/m²)
830 m²

Sale, land lot, 830m², Podgorica, Crna Gora

Podgorica, Crna Gora

Property description

Jedinstvena investiciona prilika u Gornjoj Gorici, Podgorica!

Ova građevinska parcela od 830 m², smještena na adresi Miloja Pavlovića 55, idealna je za razvoj modernog stambenog projekta. Plac je ograđen sa tri strane i ima struju, vodu, kanalizaciju i asfaltni put.

Sa odličnom lokacijom, plac se nalazi iza Venkor Marketa, preko puta Pošte i dječijeg vrtića, samo 1 km od Delta City-ja. Dio je planski izgrađenog privatnog naselja sa sedam domaćinstava.

Prema urbanističkim uslovima, dozvoljena je izgradnja jedne porodične kuće od 500 m² (S+P+P1+PK) ili dvije zasebne jedinice od po 250 m². Zbog strukture naselja, plac je namijenjen isključivo za porodičnu stambenu gradnju.

Vlasništvo je 1/1, bez ikakvih tereta.

Savršena prilika za one koji žele izgraditi miran dom ili ostvariti dugoročnu investiciju!

Real estate details

Ad ID
453751
Published
04.08.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

830m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 183.43 €

Down payment 30,450 €

Monthly installment
738 €

240 total installments

Loan amount
121,800 €
Down payment
30,450 €
Total interest
55,340 €
Total payment
177,140 €

Area

830m²

Premium Stan in Zagorič

Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

3 rooms 2 bathrooms 131
Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

2 rooms 2 bathrooms 86
Sale, two bedroom apartment, 86m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Sale, one bedroom apartment, 58m², Zagorič, Podgorica

Request

Zagorič

1 room 1 bathroom 58
Sale, one bedroom apartment, 58m², Zagorič, Podgorica